Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\sitename.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\image3.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\projects\slogan.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\spacer.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\bg_05.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\bg_06.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\bg_07.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\bg_08.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\spacer.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\title1.jpg

O nás

 

Jmenuji se Jiřina Mikysková, na registraci chovatelské stanice a posléze odchovu štěňat jsem nikdy nepomyslela. Časy se mění…

CHCHS

Více než 10 let jsem se věnovala výcviku psů služebních plemen. Chovala jsem plemeno německého ovčáka, v rámci pracovní náplně jsem je cvičila pro ostrahu objektů. Zlom nastal v okamžiku, kdy mé feně, které jsme říkali Nancy pan veterinář určil špatnou diagnózu a ta po několikatýdenním trápení zemřela. Dalšího – perfektního služebního psa Bena, jsme u nás nechali dožít.

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\fotky\unor2011\a.jpg         Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\fotky\unor2011\b.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\fotky\unor2011\c.jpg        Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\fotky\unor2011\d.jpg

Tak jsem se zařekla, že už psa nechci.

Počátkem roku 2005 jsem odešla na neschopenku, osm měsíců dlouhou a protože mám už oba syny dospělé, začaly dny prázdna. Tak se rodinná rada usnesla, že si prostě pořídím opět psa.

Po zralé úvaze jsem dospěla k rozhodnutí, že velkého psa už ne. V jedné „psí“ knížce jsem zahlédla fotografii tibetského španěla a bylo rozhodnuto.

 

Naše Bára: Na inzerát jsme zajeli do chovatelské stanice "z Čeřovského vrchu" k paní Hercíkové do Jičína, pobyli jsme a pohráli si se třemi fenkami, které byly na prodej, Bára mi padla do oka snad už když to všechno běželo po schodech do přízemí.Tak jsem si Barču odvezla s tím, že mi prostě bude dělat jenom společnost.

Díky „deformaci povolání“ jsem Báru cvičila, samozřejmě máme povely služebního psa.

Popis: http://www.zlata-ina.wz.cz/cz/fotky/Bara.jpg

V posledních letech se také věnuji výcviku psů - naší školce pro psy, kde učím psy všech plemen - od štěňat až k dospělým, základním povelům, poslušnosti a pomáhám odstranit jejich zlozvyky.

 

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\spacer.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\spacer.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\bg_17.gif