Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\sitename.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\image3.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\projects\slogan.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\spacer.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\bg_05.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\bg_06.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\bg_07.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\bg_08.jpg

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\spacer.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\title1.jpg

Školka pro pejsky

Vítáme Vás na stránkách školky pro pejsky všech plemen a jejich páníčky všech věkových skupin.        

 

 

Naše školka je zaměřena na základní výcvik poslušnosti pejsků všech plemen, čistokrevných i kříženců, bez rozdílu věku. Přijímáme pouze zdravé psy, kteří mají kompletní očkování (vzteklina, odčervení, psinka) a kteří jsou odblešeni, tj. zhruba od 3 měsíců věku.  

                                                                                                             

a_thumb

Nejsme klasický „cvičák“(obrana, ochrana majetku a osob), jsme soukromá školka, kde poradíme majitelům jak s pejskem zacházet. Vy i váš pejsek se zde naučíte základy poslušnosti a ovladatelnosti (reakce na jméno, základy slušného chování, přivolání, sedni, lehni, chůze u nohy, přecházení silnice, odstranění nežádoucího chování) a mnoho dalších potřebných úkonů. V kurzu si ukážeme, jak pejska čistit a ošetřovat, prostě jak se o něho starat, aby se u nás měl dobře a byl zdravý a spokojený.                                                                                   

 Každý pejsek bez rozdílu plemene, ale i jeho majitel, by měli znát alespoň základní povely. Jen dobře vycvičený a vychovaný pes je dobrým společníkem člověka. Pes, který se nudí, zlobí. Při výcviku se pejsek nejen učí, ale samozřejmě vydává energii a doma potom už odpočívá a nemá sílu na zlobení a dělání neplechy. Není příjemné, když návštěvu tahá za nohavice, skáče jemu i vám do klína, žebrá u stolu a chce pamlsek. I vaše okolí bude mile překvapeno, jak pejska zvládáte a jak poslouchá. Také na ulici není pěkná podívaná na páníčka neustále zakopávajícího o svého pejska, který mu kříží cestu, vybíhá do silnice, skáče a štěká na vše, co uvidí.                                                                                                                                                                          

a_thumb

                                         

Důležitou vlastností majitele psa by měla být trpělivost, zároveň i důslednost, protože každý pes je jiný a každému trvá různě dlouhou dobu, než se námi daná pravidla naučí. Některému psovi stačí pouze několik opakování, aby pochopil, co od něho požadujeme, s jiným to budeme muset opakovat třeba 10x. Pokud nemáte zrovna dobrou náladu, tak raději necvičte vůbec a běžte s pejskem jenom na procházku. Nikdy se nenechávejte ovládat emocemi při výchově a výcviku psa.

 

Skupina štěňat a dospělých psů - v této skupince cvičí štěňata od věku cca 4 měsíců, učí se zde základům poslušnosti  (návyk na jméno, socializaci, přivolání, odložení, sedni, lehni, vstaň, ovladatelnost na vodítku, odmítání potravy od cizích lidí).                

Příprava na výstavy - tuto skupinu navštěvují čistokrevní pejsci s PP (průkaz původu), kteří se chystají na výstavu. Učí se zde chodit ukázněně na výstavním vodítku, hezky se předvádět, ukazovat zuby a další způsoby jak úspěšně zvládnout náročnost výstavy.

Seznamovací lekce  - (zdarma, cca 30 minut) je seznamovací a informativní. Na předváděcím psu vám ukážeme základní povely. Zde zjistíme, jaké má majitel požadavky, jak se psem komunikuje, jejich vzájemný vztah a zda je třeba odstranit nežádoucí chování (bázeň, agrese, skákání na lidi). Pejsek by měl přijít nenakrmený, bude čilejší a aktivnější, na odměnu - pamlsky bude lépe reagovat (s sebou piškoty, granule). Výchova a výcvik probíhá v prvních hodinách individuálně a to z toho důvodu, aby se pes mohl v klidu věnovat učení a nerozptyloval se jinými psy. V dalších lekcích pracujeme ve skupince, aby si pes zvykal na ostatní psy a rušivé prostředí.                                                            

j_thumb

                                                                                                  

JAK TO BUDE PŘIBLIŽNĚ VYPADAT?

·         Naším prvním úkolem bude poznat projevy a povahu vašeho pejska, jeho silné i slabé stránky a také váš přístup k němu.

·         Potom začneme společně pracovat na tom, aby se z vás stal skvělý tým. A to jak venku, tak i v domácím prostředí. V této fázi se už můžeme domlouvat, jaké máte nároky na výcvik psa a co si od něho slibujete. S každým pejskem začínáme formou individuálních lekcí, abychom měli dost času si všechno podrobně vysvětlit a ukázat. Vy možná také budete mít spoustu otázek, na které rádi odpovíme, nebo to alespoň zkusíme.

·         Výcvik se vám zpočátku možná bude zdát složitý nebo neefektivní, můžete mít dojem, že to nikdy nezvládnete.

·         Ale od toho jsme tu my! Máme dost elánu i trpělivosti a víme jaké to je, začínat s výcvikem psa. Jsme připraveni s vámi opakovat všechny cviky a odpovídat na vaše otázky.                                                                                             

·          Podmínky pro přijetí psa do kurzu.  Očkovací průkaz psa (všechna očkování, odčervení), vodítko, obojek (náhubek). Psi by měli být zdraví bez viditelných vad na zdraví. Za případné zranění psa ve výcviku nese hmotnou odpovědnost majitel psa (doprovodná osoba). Ze zákona člověk odpovídá za škody způsobené psem.

V případě, že máte zájem o další informace, nebo se chcete přihlásit do kurzu, volejte na telefonní číslo:

 

606 235 265

 

Nebo napište na e-mail:

 

Zlata.ina@seznam.cz

 

Sídlíme v Bakově nad Jizerou v Čapkově ulici.

 

Těšíme se na vás a vaše pejsky

 

 

 

 

 

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\spacer.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\spacer.gif

Popis: C:\Users\Jakub\Desktop\Grip\web\ina\images\bg_17.gif